Odšťavňovač ovoce a zeleniny - J80

průmyslový elektromotor velmi výkonný a nehlučný, stálá rychlost 3000 ot./min, průměr vstupního otvoru 79 mm, blok motoru z nerezu pro dlouhou životnost a snadné čištění, nádoba s nalévacím hrdlem, které nekape, patentovaný systém plnícího otvoru, plnící otvor je ve tvaru šneku,což umožňuje vkládat jakékoliv ovoce či zeleninu bez použití přítlačného kolíku, otočný kohoutek,zamezuje úniku tekutiny na pracovní plochu, jednoduché vyjmutí středového disku

rozměry 235x420x505 mm
hmotnost netto 10.9 kg
el. napětí 230 V
el. příkon 0.7 kW

 

 

RobotCoupe J80 Ultra je nová odstředivka s výtokovou hubicí, určená pro přípravu čerstvých šťáv z ovoce a zeleniny. Lze jej použít na všechny druhy zeleniny a ovoce. Odšťavňovač využívá patentovaný systém automatického žlabu, který umožňuje nepřerušené vkládání ovoce a zeleniny vstupním otvorem o průměru 79 mm.

_NL_

 

 

Každý uživatel jistě ocení jednoduchost manipulace při provozu i snadnou montáž i demontáž stroje při údržbě. Další předností je nehlučnost odšťavňovače za provozu. Nerezový koš lze jednoduše vyjmout bez jakéhokoliv dalšího nástroje a snadno a rychle vyčištit. Stroj disponuje nádobou na zbytky o objemu 6,5 litru.

Odšťavňovač ovoce a zeleniny - J80

32 910 Kč

Cena k jednání

Nebo zavolejte našemu specialistovi
na číslo +420 569 621 367

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: