Konvektomat Rational iCombi Pro XS 6-2/3

Inteligentní síťově propojitelný varný systém s režimem drůbež, maso, ryby, vaječné pokrmy/dezerty, přílohy/zelenina, pečivo a finishing a metody vaření, jako je smažení, vaření, pečení a grilování. • Konvektomat podle DIN 18866 (v ručním režimu). • Pro většinu metod vaření používaných v profesionálních kuchyních. • Pro použití páry a horkého vzduchu – zvlášť, po sobě nebo kombinovaně.

Kapacita
> 6 podélných zásuvných roštů pro 2/3 gastronádoby (20-80 jídel za den)
> Vyjímatelný, otočný závěsný rám s flexibilními možnostmi zásuvných roštů na 11 úrovních v každém varném systému
> Velký výběr příslušenství pro různé režimy vaření, např. grilování, dušení nebo pečení
> Pro použití s 1/2, 2/3, 1/3 gastronádobami
Režim konvektomat
> Vaření v páře 30 °C – 130 °C
> Horký vzduch 30 °C – 300 °C
> Kombinace páry a horkého vzduchu 30 °C – 300 °C

iDensityControl
Funkce iDensityControl je inteligentní regulací klimatu v zařízení iCombi Pro. Díky souhře snímačů, vysoce výkonnému systému ohřevu, generátoru čerstvé páry a také díky aktivnímu odvlhčování je ve varné komoře vždy k dispozici odpovídající klima. Inteligentní proudění vzduchu zajišťuje co nejlepší přísun energie do potraviny. To je zárukou mimořádné produktivity a zároveň vysoké kvality pokrmů, rovnoměrné přípravy a minimální spotřeby energie.
 

iCookingSuite
iCookingSuite je inteligencí přípravy pokrmů v zařízení iCombi Pro. Na začátku si uživatel podle připravované potraviny zvolí ze sedmi provozních režimů a/nebo čtyř metod vaření správný postup přípravy. Uživatel rovněž zadá požadovaný výsledek přípravy. Přístroj navrhne nastavení zhnědnutí a stupňů. Inteligentní senzory rozpoznají velikost, množství a stav surovin. V závislosti na postupu přípravy se na sekundu přesně přizpůsobují všechny důležité parametry vaření, jako je například teplota či klima varného prostoru, rychlost proudění vzduchu a doba vaření. Vybraného požadovaného výsledku je dosaženo v maximální kvalitě a v co nejkratší době. Podle potřeby je možné do procesu přípravy zasáhnout a výsledek vaření přizpůsobit. Uživatel může kdykoli přejít na iProductionManager nebo do ručního režimu. Pomocí iCookingSuite lze snadno a bez nutnosti kontroly ušetřit čas, suroviny a energii a dosáhnout přitom standardní kvality pokrmu.
 

iProductionManager
iProductionManager řídí inteligentně a flexibilně proces přípravy. Patří sem i to, které výrobky se na různých zásuvech mohou připravovat společně, optimální pořadí pokrmů a sledování postupu přípravy. iProductionManager pomáhá s pokyny, které se týkají vkládání a vyjímání pokrmů. Podle procesů v kuchyni je možné bony umístit volně nebo se vyrovnají cíleně na určitou dobu. V závislosti na tom iProductionManager seřadí posloupnost pokrmů a automaticky provede správná nastavení. Uživatel rozhodne, zda jsou pokrmy připravovány s energetickou nebo časovou optimalizací. Odpadá jednoduché hlídání a dochází k úspoře pracovní doby a energie.
 

iCareSystem
iCareSystem je inteligentní systém čištění a odvápňování zařízení iCombi Pro XS 6-2/3. Rozpoznává aktuální míru znečištění a vápenitých usazenin a z devíti programů čištění navrhuje ideální stupeň čištění a množství chemických přípravků. Rychlým průběžným čištění se zařízení iCombi Pro XS 6-2/3 vyčistí za méně než 30 minut. Všechny čisticí program mohou bezobslužně probíhat přes noc. Díky nízké spotřebě bezfosfátových tablet pro ošetřování a nízké spotřebě vody a energie je systém iCareSystem mimořádně úsporný a ekologický. Zařízení iCombi Pro je tak bez velkého vynaložení ruční práce a při minimálních nákladech vždy hygienicky čisté.

 

rozměry   655 x 594 x 621 mm
el. napětí   400 V
el. příkon   5,7 kW
hmotnost netto   67 kg

Prospekty

Konvektomat Rational iCombi Pro XS 6-2/3

Cena na dotaz

Nebo zavolejte našemu specialistovi
na číslo +420 569 621 367

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: